מוצרים

ניתן לבצע חיפוש מוצרים באמצעות ה "eCatalog". SIMRIT eCatalog

תעופה – טכנולוגית איטום אווירי

תעשיית התעופה והחלל ברחבי העולם שמות את מבטחן בטכנולוגיה המתקדמת של אטמי Simirit. פתרונות האיטום לתעשייה זו מתאפיינים ברמת בטיחות ,תפקוד ואמינות גבוהה במיוחד במגוון רחב של יישומים. מותג Simirit הינו חוד החנית בייצור פתרונות איטום אווירי, ומחזיק במגוון המוצרים הגדול בעולם. אנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג הסוקר את פתרונות האיטום המתקדמים לתעשייה זו.

[מידע נוסף]

מחזרי שמן

פתרון האטימה הנ"ל הינו פרי שיתוף פעולה בין חברת Simirit העולמית וחברת Klüber - מומחית עולמית בתחום חומרי הסיכה. שיתוף הפעולה בין שתי המומחיות הנ"ל הוביל לייצור פתרון האטימה המתקדם המתאפיין בפרטים הבאים: חיסכון בעלויות - חיי שירות ארוכים ופונקציונאליים יותר הודות לעמידות גבוהה יותר. אמינות – מוצרים בעלי רמת אמינות גבוהה הממזערים כשלים ותקלות.

[מידע נוסף]

מכונות תעשיה

פתרון האטימה הנ"ל הינו פרי שיתוף פעולה בין חברתבתחום טכנולוגיית איטום, Simrit היא מובילת השוק החלוצה והבלתי מעורערת בעולם. המגוון הרחב של המוצרים, בשילוב מומחיות והבנה מעמיקה של החומרים, יכולה לפתור כמעט כל בעיית איטום בענף מכונות הבנייה. הציוד התעשייתי המשרת את ענף הבנייה בארץ עובד ללא לאות, ולרוב בתנאים קשים במיוחד.האטמים הללו הינם הפתרון האולטימטיבי, אשר מיועד למיכון העובד בתנאי שטח קשים, ובתנאי מזג אוויר משתנים. הטמעת האטמים במיכון מבטיחה למזער את רמות הרטט והרעש, ובכך להגדיל את רמת הנוחות בתא הנהג והבטיחות התפעולית לשימוש יומיומי במכשור באתרי הבניה. אנו מזמינים אותך לעיין בקטלוג שלנו ולהתוודע למגוון פתרונות האיטום הטכנולוגיים אשר אנו מספקים בתחומי מזעור הרעש והרעידות לענף הבנייה.

[מידע נוסף]

מנועי דיזל תעשתיים

עם המגוון הרחב של השימושים בהם, אמינותם של מנועי הדיזל הגדולים תלויה ברכיבים אמינים, אשר ממשיכים לפעול גם בתנאים הקשים ביותר. בין אם בספינות, ציוד הבנייה, מכונות המשרתות את ענף החקלאות, או ביישומים נייחים, אטמי Simrit ומוצרי בקרת רטט , מבטיחים פעילות ללא דופי של מנועי הדיזל, וזאת עד לחלק הקטן ביותר. מוצרינו הינם חדשניים ומשקפים את ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות במערכות מנועי דיזל וזאת תוך עמידה מחמירה בתקנים הנדרשים. אנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג מוצרי האיטום שלנו למנועי דיזל תעשייתים.

[מידע נוסף]

חקלאות

יצרני מיכון חקלאי ניצבים תדיר בפני אתגרים גדולים. בהתאם לדרישות החוק להפחתת רעידות ורעש למיכון חקלאי , מפתחת Simirit פתרונות איטום חכמים אשר עונים על דרישה זו, מבטחים כי מכשורים אלו יהיו יעילים וחסכוניים, ושומרים על תפוקתם ואמינותם של המכשורים בתנאי השטח שלהם. Simirit משקיעה רבות בפיתוח מוצרים אלו, וזאת על מנת להגדיל את מדד האמינות התפקודית של מכשורים אלו, ולשפר את סיכוייך בשוק זה. אנו מזמינים אותך לעיין בקטלוג פתרונות האיטום שלנו בתחום זה.

[מידע נוסף]

משאבות ומדחסים

מגוון פתרונות האיטום של Simirt הציבו סטנדרטים חדשים, וגבוהים יותר בשוק מבחינת האמינות, עמידות וחיי השירות. תכנון פתרונות איטום למשאבות ולמדחסים מחייב התייחסות לטווחי ואופי הפעולה שלהם. שינויים בלחץ המכאני ובטמפרטורה של המשאבות והמדחסים מחייב בדיקה מעמיקה ויישום פתרונות איטום מתאימים. ביכולתנו לספק עבורכם פתרונות איטום מותאמים אישית תוך ליווי ותמיכה של חברת Simirit העולמית, מעבר לפתרונות הקיימים בקטלוג שלנו.

[מידע נוסף]

טורבינת רוח ומערכות אנרגיה סולארית

שימוש מושכל במשאבים יקרים הופכת לחשובה יותר ויותר . מתוך כך, אין זה פלא שישנה עלייה בביקוש לאנרגיה מתחדשת.אנרגיה זו מופקת ע"י טורבינות רוח או מערכות סולריות. עם העלייה בביקוש לשימוש בהם, חלה גם עליה גם בדרישות התפוקה ממערכות אלו. על מערכות אלו להצדיק את ההשקעה בהן, ולהבטיח כי ייצור האנרגיה המתחדשת יהיה אופטימאלי תוך שמיה על מדד אמינות ותפוקה גבוהה, ועלות תפעול משתלמת. Simirit פיתחה פתרונות איטום אשר עמידים להשפעות סביבתיות וניחנים בהתקנה ללא בעיות ותחזוקה. האטמים שלנו, ופתרונות בקרת הרטט, מציעים לא רק את האיכות הגבוהה ביותר בחומרים וייצור, אלא גם מספקים את מכלול הביצועים שנדרשים על מנת להפיק אנרגיה מתחדשת.

[מידע נוסף]

טכנולוגיה רפואית

החשיבות המכרעת של טכנולוגיה רפואית מעולם לא הייתה גדולה יותר - הביקוש למוצרים רפואיים, יישומים ורכיבי ציוד עולה בהתמדה. רפורמות סטטוטוריות המשפיעות על הטיפול במגזר הבריאות קוראות לפעולות חסכוניות, מבלי להתפשר על איכות. Simrit מציעה מוצרים בעלי ביצועים גבוהים אשר תורמים לעמידה בדרישות המורכבות של מגזר הטכנולוגיה הרפואית. טכנולוגיית האיטום של Simrit הינה מרכיב חשוב ועיקרי, ועל כן משולבות בתחומי רפואת השיניים, רפואת חירום ובכל מקום בו קיים צורך ממשי לשימוש במערכות טכנולוגיות רפואיות מורכבות. תודות לידע ולמומחיות הרבה שלנו בתחום, אנו מסוגלים לספק עבורך מכלול פתרונות איטום לתעשייה הרפואית, בין אם בהתאמה אישית ובין אם בהזמנת פתרונות קיימים מתוך קטלוג המוצרים שלנו.

[מידע נוסף]

טכנולוגיית בקרת רטט

רכיבי בקרת הרטט של Simrit מספקים הגנה יעילה מרעידות ורעש, המבטיחים חיי שירות ארוכים יותר והפעלת נוחות משופרת. הפתרונים שלנו משמשים בכל רחבי העולם במיכון חקלאי ובנייה, בניית ספינות, מערכות טורבינת רוח, ובטכנולוגיות שונות בתחום הנדסת מכונות. תיק מוצר מלא למגוון רחב של תדרים. כמומחי טכנולוגיה, אנו מחויבים לחתירה לחדשנות פורצת הדרך שלנו. התושבות ההידראוליות החדשניות של Simrit מאפשרות לנו לבצע התאמה אישית ללקוח, על מנת לאפשר בידוד וספיגה אופטימאלית של תנודות בתדירות גבוהה ונמוכות.

[מידע נוסף]

גרמושקות

גרמושקה מטרתה להגן על מוטות וציריות בעת תנועה וגם להגן על החלקים מלכלוך, מרסיסי מים, אבק ומפני השפעות של מזג אוויר. Simrit מציעה מבחר מגוון של מעל 470 גרמושקות גיאומטריות, מעל 250 גדלים שונים. בנוסף ברשותנו חומרים נוספים, עמידים יותר, אשר מתמודדים בצורה חזקה יותר עם מתיחות וחשיפה לכימיקלים. בכך, Simirit מאפשרת לכם להטמיע את פתרונות איטום אלו במגוון יישומים במגזרי התעשייה השונים.

[מידע נוסף]

הידראוליקה ופנאומטיקה

מכוח עבודתם, אטמים הידראוליים ופנאומטיים צריכים לספק מענה על דרישות קפדניות כגון: טמפרטורות גבוהות, לחץ קיצוני וכו' Simrit מאפשרת לך להיות סמוך ובטוח כי פתרונות האיטום שלה יענו על דרישות קפדניות אלו בצורה הטובה ביותר, זאת הודות למגוון המוצרים הרחב שהיא מייצרת, תוך עמידה בתקני איכות בינלאומיים וביניהם אף תקני תעשיית התעופה והחלל. פתרונות אלו כמובן ניתנים גם להתאמה אישית.

[מידע נוסף]

מזון תרופות וכימיקלים

חברת Freudenberg העולמית מהווה את חוד החנית בפיתוח אטמים לתעשיות אלו. החברה משלבת למעלה מ 160 שנים של מומחיות טכנולוגית מובילה בשוק העולמי, בפיתוח וייצור אטמי התהליך. השימוש באטמים בתעשיית העיבוד היא שונה במהותה מדרישות השימוש בתעשיות אחרות.הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה לוגיסטית.הליך הפיתוח של אטמים אלו מבוסס על ידע רב בסוגי תהליכים ונהלים שונים, וזאת על מנת להבטיח כי פרמטרים חיוניים אלו יעמדו בדרישות המחמירות ביותר בתחום הנדסת תהליך. אנחנו מפתחים באופן בלעדי פתרונות איטום למזון, תעשיית תרופות וכימיקלים. המומחים שלנו מכירים היטב את היישומים בשווקים אלה ולכן ביכולתנו לענות על כל דרישות הלקוח, בצורה מהירה, מדויקת ואיכותית.

[מידע נוסף]

אטמי ישראל

טלפון:  02-6251818
נייד:     052-5918182
פקס:   02-6251811

yisrael@israel-seals.co.il

[טופס צור קשר]

אטמי ישראל דוגלת בתודעת שירות גבוהה, ובכך מיישמת הלכה למעשה שירות לקוחות מקצועי, אמין ואדיב תוך הענקת יחס אישי לכלל לקוחותינו.

המשך קריאה...

אטמי ישראל © 2012