פרוידנברג טכנולוגיות אטמים

טכנולוגיות אטמים

פרודינברג ביססה את עצמה כיצרנית אמינה למוצרים ויישומים תובעניים. במסירות בלתי מעורערת, החברה משרתת את תעשיות גדולות כספק ושותף לפיתוח ושירות. עם מורשת יוצאת דופן של 175 שנים במומחיות הנדסית וחומרים, החברה נשארת איתנה במחויבותה למלא את דרישות הלקוח.

מומחיות שאין שניה לה בהנדסה וחומרים

פרוידנברג טכנולוגיות נוסדה בשנת 1929 עם המצאת טכנולוגיית האטמים, הרחיבה ללא הרף את הפורטפוליו שלה כדי להציע מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים. פתרונות אלו מטפלים בבעיות קריטיות כמו ביצועים, כוח, חיכוך, פליטות ותאימות חומרים. מעבר לאספקת פתרונות אטמים מהונדסים ואיכותיים, החברה משתפת פעולה עם לקוחותיה לתכנון ואימות מערכות אטמים מותאמות אישית.

טכנולוגיית אטמים חדשנית

פרוידנברג עומדת כחברת טכנולוגיה גלובלית מובילה, המציעה פתרונות חדשניים ליישומי אטמים, אנרגיה מתחדשת ומערכות ניידות אלקטרוניות. היא משמשת כספק עיקרי של מוצרים ושירותים מתוחכמים מבחינה טכנית ליצרנים הן בתעשיית הרכב והן בתעשיית הכללית. לקוחות מסתמכים על החומרים הייחודיים של החברה, היכולות ההנדסיות ויכולות הבדיקה כדי לקבל פתרונות סטנדרטיים ומותאמים אישית מהשורה הראשונה. פרוידנברג מתגאה בשיתוף הפעולה ההדוק עם לקוחותיה על מנת לספק פתרונות מותאמים לצרכי היישום הספציפיים שלהם, מה שהופך את הצלחתם לעדות למחויבות החברה ליצירת ערך ללקוח.

תכונות עיקריות

  • 1,400 תערובות חומרים ספציפיים ו-5,000 רכיבי חומר גלם
  • מעל 5 מיליארד אטמים מיוצרים מידי שנה, קרי 20 מיליון אטמים ביום
  • נוכחות גלובלית בכ-60 מדינות ברחבי העולם

בידול

  • דגש על מחקרים איכותיים.
  • שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות
  • שירותי תקינות ובדיקה מתקדמים עבור יישומים הכוללים ניידות אלקטרונית, טכנולוגיית סוללות ומצברים הידראוליים.
  • שמירה על תקן איכות בלתי מעורער.
  • התמקדות בייצור ושירות מקומי כדי לענות על צרכי הלקוח.
  • מתגאה ביכולת חדשנות משמעותית.
  • מחויבות לבקרת איכות אמינה.

שירות בינלאומי עם שורשים מקומיים

חברת אטמי ישראל, כמשווקת בלעדית של חברת פרוידנבר בישראל יכולה הם המומחים לחומרים ומוצרים, מתקני הייצור וארגוני המכירות.  חברתנו מוכנה לתמוך בלקוחות עם פתרונות טכנולוגיים סטנדרטיים ומותאמים אישית כאחד. פתרונות אלו עומדים בתקני האיכות והביצועים המחמירים ביותר, תוך מענה לדרישות אזוריות ייחודיות. החברה מברכת בשקיקה על דיונים על צרכי המוצר שלכם, בין אם במגזרי האנרגיה המתחדשת, הניידות האלקטרונית, הרכב או התעשייה הכללית.

פרוידנברג היא מקור איתן לפתרונות מוצר מצוין כבר כמעט 175 שנים. היא עומדת כאחת משתי החברות הגדולות בקבוצת פרוידנברג, שבסיסה בוויינהיים, גרמניה. קבוצה רחבה יותר זו מתמחה בחומרי אטמים ואלסטומריים, בקרת רעידות, סינון, טקסטיל תעשייתי, מוצרי בית ועסקים מיוחדים. עם פעילות המשתרעת על פני כמעט 60 מדינות וכוח אדם של כ-51,000 עובדים, קבוצת פרוידנברג מוכנה להמשיך את מורשת המצוינות שלה.