Diaphragms

אטמי דיאפרגמה גומי משאבת דלק – דיאפרגמות משאבה

סמוך על פרוידנברג עבור פתרונות איכותיים ואמינים כמעט בכל יישום

ניתן להשתמש באטמי דיאפרגמה במגוון יישומים, לרבות משאבות, מדי לחץ, מפעילים, מצברים הידרו, שסתומים ורגולטורים. לפרוידנברג יש את המומחיות בהנדסה ובחומרים כדי לספק את אטמי הדיאפרגמה בעלי הביצועים הגבוהים לדרישות ציוד הלחץ שלך, בגדלים ובפורמטים סטנדרטיים או מעוצבים עבור כל יישום עם חומרים רטובים. הצוותים שלנו היו מעורבים ישירות בפיתוח ובצמיחה של תעשיית אטמי הסרעפת, ואנו מביאים את המומחיות הזו לכל שיתוף פעולה של לקוח.

סמוך על פרוידנברג עבור מגוון המוצרים המלא כמו אטמי אוגן בתוספת השירות והמומחיות העולמית שמגיעים לעסק שלך. אטמי דיאפרגמה העשויים מחומרים אלסטומריים מספקים פתרונות איטום מיוחדים כמעט לכל מגזר תעשייתי ויכולים למלא את הפונקציה הבסיסית הבאה.

  • פונקציית משאבה
  • פונקציית שליטה או מיתוג
  • פונקציית הצטברות או הפרדה

פתח את תצוגת התלת מימד>>

מומחה לתכנון והנדסה של אטמי דיאפרגמה

פרוידנברג מציבה את המהנדסים הטובים ביותר בתעשייה לעבודה עבורכם, עם יותר מ-50 שנות ניסיון בתכנון וייצור אטמי אלסטומר עם חיזוק בד, סוגים שונים של תוספות למשל לאיטמי דיאפרגמה שוטפים וציפוי רדיד PTFE. מהמנהיגות שלנו בהופעתה של תעשיית אטמי הסרעפת דרך הצמיחה והניסיון המתמשך שלנו, פרוידנברג הפכה למובילת השוק באירופה של אטמי דיאפרגמה ומנהלת פעילות גלובלית. אנו מציעים תמיכה נרחבת בתכנון תהליכים (כולל יכולות סימולציה – FEA) ומתקני תהליך בדיקת לחץ כדי להבטיח אטמי דיאפרגמה איכותיים ואמינים עבור היישומים שלך עם נוזלי תהליך ונוזלי מילוי שונים.

מנהיגות בעיצוב חותם

פרוידנברג מצטיין באטמי דיאפרגמה עם אוגן ועיצובים אחרים של אטמי דיאפרגמה פנימית, עם מהנדסים מנוסים בתכנון החלק האופטימלי עבור היישום ובחירת הסגנונות והחומרים שיעבדו בצורה הטובה ביותר. אנו גם מציעים לך את ההזדמנות לשתף פעולה ישירות עם מומחי פרוידנברג באתר שלך בכל שלב במהלך תהליך פיתוח המוצר, מה שמאפשר לך להשיג יתרונות תחרותיים מהמומחיות שלנו.

מומחי פרוידנברג יכולים לדון בחידושים, במוצרים ובהתקדמות, וישתפו את התובנות שלהם לגבי שיקולי איטום מכני, בחירת גומי ובד, סגנונות ובנייה של דיאפרגמה וגורמים אחרים כמו אוגנים ספציפיים לצרכי האיטום המותאמים אישית שלך.

בדיקות ואימות פנימיים

במתקן בדיקת היישומים הפנימי שלנו, אנו מסוגלים לתכנן ולבדוק אטמי דיאפרגמה מותאמים אישית, להעריך באופן מדויק ולאמת את התנהגות המוצר במהלך הפיתוח. אנו מציעים מגוון בדיקות מקיפות הכוללות בדיקות זרימה, בדיקות מחזור חיים טובות לצרכן, ובדיקת גיל חום או מחזור חיים מואצת באמצעות מכשירי לחץ ומשדרים, ואנו מתכננים בדיקות בהתאמה אישית כדי לעמוד במפרט הלקוח. דיאפרגמות פרוידנברג לחיבורי אוגן מיוצרות מתרכובות מאושרות לשימוש ביישומים ספציפיים, ועוזרות להבטיח שהמוצרים שלך יעמדו בתקנים מקומיים, לאומיים ובינלאומיים.

ההסמכות כוללות:

FDA, KTW, ACS, USP Class VI, UL157, NSF 51, 3-A® תקנים סניטריים, אישור DVGW (האגודה הטכנית והמדעית הגרמנית לגז ומים) לפי הנורמה DIN EN 549 עבור אלסטומרים ובדים (NBR ו-FKM עבור יישומי גז בשילוב עם סוגים שונים של בדים).

עם יותר מ-600 תערובות אלסטומר קונבנציונליות, אנו מספקים את אחת מהצעות החומרים הגדולות בעולם, המכסה כמעט את כל האלסטומרים הסטנדרטיים, כולל NBR, CR, VMQ ו-EPDM. אנו משתמשים גם באלסטומרים בעלי ביצועים גבוהים ועמידים בטמפרטורה גבוהה כגון CIIR, ECO, FKM, CSM, HNBR, FVMQ ו-FFKM למשל עבור אטמים כימיים.

יש לנו חומרים התואמים לתקני יישום ספציפיים לתעשייה או מאושרים על ידי יצרני ציוד מקורי (OEM).

בתעשיית העיבוד, אטמי דיאפרגמה נמצאים בעיקר באקטואטורים, אביזרים, מצברים הידראוליים, משאבות, מדחסים, שסתומים ורגולטורים בתעשיית המזון.

פתח את תצוגת התלת מימד>>