Aerospace

יישומי איטום למטוסים

להמריא אל העתיד

תעשיית התעופה וחלל קובעת מגמות בכל הנוגע לחדשנות. התעשייה האווירית הופכת למהירה יותר, בטוחה ויעילה יותר. ביצועי המטוס הולכים וגדלים, במקביל יש לצמצם את טביעת הרגל של הטיסה במובן של קיימות. לכן מטוסים טסים גבוה יותר ויותר בשכבות אוויר קרות יותר ויותר; במקביל, המנועים שלהם מופעלים בטמפרטורות גבוהות במיוחד עם תערובות דלק "רזות" ידידותיות לסביבה. בנוסף, דלקים חלופיים מקבלים חשיבות בדרך לקיימות לקראת תעופה נטולת פחמן, יעד ארוך טווח של איגוד התחבורה האווירית הבינלאומי (IATA).

טרנדים אלו מלאים באתגרים טכניים ומותאמים במיוחד עבור חברה המתמחה בטכנולוגיה כמו Freudenberg Sealing Technologies. בין אם עבודה עם חומרים חדשים, רכיבים קלים, עיצובים מתוחכמים או טכנולוגיות חדשניות. המומחיות הגלובלית שלנו בתעשייה האווירית, מביאה את פתרונות האיטום הנכונים בהישג יד. לכן אנו נותנים דחיפה לכל התעשייה להמריא אל העתיד.

ספקים מורשים של איירבוס ובאוניג
בואינג העניקה ל Freudenberg Sealing Technologies את כוכב הזהב

אצלנו ניתן לקבל o-ring לפי כל תקני הצבא הקיימים:

NAS1523, NAS1594 , AS9386 , MS9970 , M25988 , M83285 , M83461 , AMS-P-83461

 

נחיתה מדויקת

לאיכות הבטיחות והאמינות של המוצרים שלנו יש חשיבות מיוחדת לנוכח הדרישות הקיצוניות שהתעשייה האווירית מציבה לאטמים. חייהם של אנשים תלויים בזה. יש לנו מומחיות ייחודית בחומרים וחדשנות, מצוינות תפעולית ויכולות סימולציה ובדיקה חדשניות כדי לעמוד בכל מפרטי התעשייה – בין אם עבודה עם חלקים סטנדרטיים עמידים לטמפרטורה או פתרונות פרטניים מותאמים אישית לתעשייה האווירית בכל רחבי העולם.

מגוון מוצרים לתעופה וחלל 

טבעות גיבוי

טבעות גיבוי של פרוידנברג לתעשיית התעופה והחלל תומכות ביכולת האיטום של טבעות O-על ידי תמיכה נגד שחיקה. טבעות הגיבוי שלנו מרחיבות את תנאי הפעולה של טבעות O תוך שמירה על הגמישות לשימוש עם מגוון אטמים. תומכים אלה זמינים כאלמנטים מוצקים, חתוכים או כטבעות ספירלות. טבעות גיבוי מתאימות באופן אידיאלי להגדלת חיי המוצר ביישומים בלחץ גבוה ובטמפרטורות קיצוניות.

הורד גיליון מכירות>>

Omegat OMS-CS Cap Seals

מורכב מטבעת PTFE מהונדסת וטבעת O כאנרגיז בסט אטמי מוט שני חלקים, חותמת ה-Omegat OMS-CS Cap של פרוידנברג תוכננה במיוחד לשימוש ביישומי תעופה וחלל דינמיים כאשר נדרש חיכוך נמוך. העיצוב המיוחד של חריצי האנטי-נשיפה מסייע לשיא לחץ טיפוסי בתוך טבעת ה-O בקצה המעוגל של טבעת פרופיל ה-PTFE. החריצים האנטי-מכווצים הללו מונעים קצוות חדים נוספים באזור הלחוץ הזה של טבעת ה-O. המשמעות היא הגנה מקסימלית של ה-O-Ring המונעת כשל מוקדם.

יתרונות מרכזיים

חסין אש

כמחסום הגנה מפני אש כמוצר עמיד בפני אש, פתרונות האיטום שלנו עומדים בטמפרטורות של 2,000 מעלות פרנהייט (1,093 מעלות צלזיוס). זה פותח חלון של 15 דקות לכיבוי אש והצלת חיים

אווירודינמי

פרוידנברג מספקים פתרונות אוטמים בצורה מהימנה לדלתות, חלונות או פתחים של תא הנוסעים. עם משטחים בעלי חיכוך נמוך וחומרים קלים, הם גם עומדים ביעדים של יעילות וקיימות.

מגוון

הודות למגוון החומרים הייחודי של פרוידנברג, טבעות ה-O שלנו מספקות פתרונות אמיתיים על הסיפון. הטמפרטורה והעמידות הכימית שלהם מועילה למנועים, גלגלים, בלמים, מערכות בקרה ומפעילים הידראוליים.

חסכוני

קל להרכבה, חסכוני ורב תכליתי: האטמים השטוחים המותאמים במיוחד שלנו עומדים בטמפרטורות קיצוניות במנועים ומשמשים במערכות דלק.

בעל כוח עמידות 

Polytetrafluoroethylene (PTFE) הוא חומר מיוחד בעל חיכוך נמוך המציע עמידות כימית כמעט אוניברסלית. אטמי PTFE לתעשיית התעופה והחלל עמידים במיוחד ומציעים ביצועים מעולים בטווח טמפרטורות רחב.

מקוריות

סימררינגים מקוריים מפרוידנברג בגדלים אינצ'ים מטריים ואנגלו-אמריקאים הם ציוד סטנדרטי במטוסים: במנועים, הילוכים, מערכות בקרה, גלגלים ובלמים.

מותאם אישית

דיאפרגמות שפותחו ונבדקו עבור לקוחות ויישומים ספציפיים עשויות מחומרי אלסטומר ופוליאוריתן איכותיים, תרכובות בטמפרטורה גבוהה ו/או נמוכה בהתאמה אישית וזמינות עם חיזוקי בד.

מסמכים קשורים